Ž.U.CH.

Report od Kaaa

Jak sme se (ne)zkalily !?

Aneb Ch. má narozky..

Píše se 24.den měsíce jedenáctého – rok 2002 – a naše Žižkovská banda zase vyrazila.Cože prej kam?

Jadnalo se o akci NSK + Mayapur,která se konala v novém,jak se později ukázalo,pro techno v celku ideálním prostoru klubu T-23 Koruní.Sraz byl jako obvykle v Bárku.

Chmelda už v celkem dobré náladě bavil nejen nás,ale i celé osazenstvo baru.A když přišlo ještě pár nových tvaří a každý si šel s Chmeldou popovídat na bar,jeho chůze po chvíli připomínala chůzi postřeleného medvěda,který se v posmrtných křečích nedokázal udržet na nohou a co chvíli se kácel,vinou přitažlivosti matičky Země,k zemi(podlaze).Ovšem náš medvěd,tedy Chmelda neumíral,ba naopak se v něm probouzela vůle žít a užít si dalšího roku,co je na světě.A to už se začala řešit otázka kdy,respektive v kolik na to techno,aby nám zase nic neuniklo.A když přišel M&M´s tak bylo rozhodnuto,že se půjde prostě…HNED!!!
Jedinej,kdo byl v celkem pohodový náladě a nevadil mu ani nepříjemný mrazík,nebyl nikdo jinej než-li Chmelda.O čemž svědčili jeho žertíky typu podraž nohu,schoď na zem a všemu se pěkně zasměj.Jo jo,to je prdel strašná prdel nípat do druhých!!Cha cha.

Cesta na zastávku byla děsně dlouhá.Chmelda totiž nechal v Bárku svou drahou polovičku a tak se stalo,že nám neujela jedna tramvaj,ale dvě.Další tramvaj ujela ,když se Chmelda s Dougem rozhodli jít do Non-Stopu na „chlebíček“,a když už tam byli tak nezapomněli koupit kapku – pražskou kapku – tedy vodku.Jenže mezi tím ujela další tramvaj,takže náš předpokládaný příjezd na techno se posunul asi tak o hodinu.Tramvaj jsme docela korektně zaplnily,protože spolu s námi nastoupily i ňácí další techňáci,mezi kterýma se objevily i pánové od Komatsu.Žádný zevláci,nezevlovali před vchodem a z venku to vypadalo celkem v pohodě.Jediný,co nebylo v pohodě bylo vlezné.100 očí je na techno určitě dost.

Klubík to byl celkem velkej.V přízemí u vchodu se nachází Chill-outová kobercová místnost,kde se hulilo a později i spalo a povalovalo se.Pak se scházelo dolů do podzemních,sklepních prostorů,kde se nachází bar,hajzlíky,pařící místnost a další asi dvě místnůstky,které však byly plné vysmaženců co se tam od začátku do konce povalovali jako po vysilujicím závodě.Ale oni nezávodily,vlastně ale i jo,ale v něčem jiném.Asi závodili,kdo toho do sebe narve víc a první cena byl nejspíš pocit opravdového techňáka.Debilové!!

Když vezmu v úvahu vysoký vlezný,tak i tak tu bylo celkem narváno.Počet nedokážu určit,protože nebylo v mých silách a v silách mého žaludku procházet všechny místnosti a odhadovat počet lidí.

NSK hráli fakt echte gute.Takový vejpaly snad nehrály ani na teknivalu.Jela jedna hitovka za druhou a lidi poskakovali jak to jen šlo.Netrvalo dlouho a celá žižkovská bandička se sešla na place a podupávala či poskakovala a jinak se pohybovala do rytmu Buc,buc,buc..

Bohužel se však našli debílci,kteří ti to tvé slastné podupávání vyrušili a jednoduše do tebe vrazily a spěchali někam dopředu mrdat bedny.Zábava byla v plném proudu,žižkov se bavil,o čemž svědčilo,že M&M´s dokalil vodku a pařil před bednama jako blázen.

Nejhorší byla cesta na hajzlíky.Protože byli permanentně obsazený kedrama(a že jich tam bylo požehnaně)Dál to už nemá cenu popisovat.Poslední kdo s T-23 odcházel byl samozřejmě M&M´s kterého jsem vyděl naposled spát v jednom malém křesílku,na něm nějakej neznámej kluk,a tak si tam spali,jako dva „kámoši“.

To,že se lidi na technu dokáží bavit i bez drog svědčí Doug.A jeho Simonka,která vůbec nechtěla jít domů.Doug tak odcházel asi 4x a 4x se taky vrátil,aby konečně Simonu odtáhl domů. Toť vše …

13.8.2002 | Kaaa

Příští u příspěvku

Předešlý u příspěvkuŽ.U.CH. © 2000 - 2023