Ž.U.CH.

ŽUCH na Berounce

Ahoj! Zima je v plném proudu, předsevzetí a nové výzvy Vámi jistě teď lomcují.
Proto jsme tu již termínem letních radovánek (je dobře mít deadline na hubnutí do plavek :).
V plánu je voda s dětmi. Hlavní šéf šéfů je Pavel Šoura. Termín je daný (10.-16.7.) splavovaná řeka bude slavná Berounka a cena je 2300,- bez kempů.

Vzhledem k omezenému množství dovolené tuto vodu uděláme tak trochu jako “vodnický ZUCH tábor”. Bohužel pro suchozemský tábor nám již nezbyde časová alokace. Což samozřejmě nebere možnost ostatním, kteří nejsou příznivci celotýdenního pobytu v mokrých botech a komářích náletů.
Kdo tedy má zájem, prosím nahlaste se mě (Máce) nebo Pavlovi
A nakonec, abych nezapomněla, mnoho dobrého v roce 21

Dolanský Most, Berounka | aktualizace květen 2021

Píši podrobnější info k lodím. Možnost je splout Berounku na Raftu (2ks – až 7 osob), plastové kánoi (14 ks – 2,5 osob na jedné lodi možno) nebo Barace (nafukovací kánoi – 6 ks, 2,5 osoby na lodi). Průvodci nám budou dva zkušení instruktoři, takže netřeba se bát o nejmenší ratolesti. Cesta bude přizpůsobena našim potřebám koupání, výletování, hrám a všem věkovým skupinám 🙂

Ahoj všem, termín vody se blíží, ráda bych poskytla dodatečné info a poprosila Vás o finální nahlášení. Cena 2300 dospělá os., v ceně kemp, loď, pádlo, převoz věcí, tričko, veškerý management. Děti do 6 let neplatí, děti větší (10-12) mají slevu – 1700,- Záloha je 50% a je vratná, pokud nebudeme moci jet z důvodu Covid. Moc ráda bych Vás poprosila o závazně nahlášení do týdne, tedy do pondělí 24.5.2021 Příští týden bychom již měli zaplatit zálohu. S nahlášením si prosím vyberte i loď, viz předchozí příspěvek.

Díky moc za spolupráci a Ahooooj Máca

Příští u příspěvku

Předešlý u příspěvkuŽ.U.CH. © 2000 - 2024